KONST / Litografier / Färglitografi 14807024
nr 1480 7024
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad, numrerad 21/260, kust. Färglitografi, bildmått: 28x58 cm, yttermått inklusive ram: 54x81 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:21:55
31/7 11:55:53